Zapraszamy do Aquaparku Neptun!


Zdjęcie do artykułu: Zapraszamy do Aquaparku Neptun!

Dobiegają końca niezbędne prace prowadzone w Aquaparku Neptun. Tym samym już od soboty, 9 lipca zapraszamy radomian do korzystania z wodnych kąpieli w obiekcie przy ul. Wyścigowej.

 

Przypomnijmy, że powodem zamknięcia obiektu była coroczna, planowana przerwa techniczna. Z racji na zbliżający się koniec okresu gwarancyjnego budynku, przełom czerwca i lipca był najlepszym czasem na przeprowadzenie - m.in. w ramach gwarancji – dodatkowych niezbędnych prac.

 

Zakres prac obejmował kilkanaście punktów. - Do głównych, które prowadzone były na obiekcie zaliczone zostały wykonanie oznaczenia torów w basenie do nauki pływania dla dzieci i młodzieży innowacyjną metodą polimerów oraz wymiana instalacji systemu solarnego. Preprowadzony został także kompleksowy remont szatni - wylicza Robert Dębicki, Dyrektor Zarządzający Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. - Teraz w jeszcze lepszych warunkach radomianie będą mogli korzystać z naszego obiektu - dodaje prezes Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, Grzegorz Janduła.

 

Informujemy dodatkowo, że obecnie zaplanowana została przerwa techniczna na pływalnii "Orka" przy ul. Młynarskiej 17, która będzie trwała w okresie od 11 do 31 lipca. Pływalnia "Delfin" przy ul. Piastowskiej natomiast w okresie do 31 lipca 2016 roku czynna będzie w godzinach 9.00 - 20.30 (pn - pt) oraz w soboty i niedziele w godz. od 10.00 do 18.00. Przerwa techniczna na tym obiekcie zaplanowana została natomiast w okresie od 1 sierpnia 2016 do 21 sierpnia 2016.
Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email